Powrót do góry

PosteRiso – package#12

35.70 EUR

Na stanie

Zestaw 3 grafik riso od Gosi Kulik, Beaty Rojek i Agaty Królak

Paczka PosteRiso#12 to edycja, do której postanowiłem zaprosić 3 znakomite artystki: Beatę Rojek, Agatę Królak i Gosię Kulik. Z każdą z nich miałem przyjemność już współpracować przy okazji wydawania m.in. ich zinów, a więc miałem pewność, że zaproponują coś fantastycznego. 

Gosia Kulik eksploruje temat prozy społecznych peryferiów, które przefiltrowuje w graficzną lirykę. Beata Rojek postanowiła zmierzyć się z tematem izolacji, tworząc niepokojącą i wieloznaczną interpretację hasła "zostań w domu". Agata Królak natomiast wzięła na warsztat temat idyllicznego pejzażu, który stanowi jej graficzny wyraz lęku związanego ze zmianami klimatycznymi.

Druk: Riso

Format: A3 (420/297mm)

Papier: Munken Pure 240g

Nakład każdej grafiki: 100 egz.

Sygnowane na odwrocie 3 pieczęciami: „printed on Riso by Oficyna Peryferie”, numeracja X/100 z oznaczeniem „wydanie I" oraz stemplem z informacją o autorstwie i tytule.

Co to jest PosteRiso?

PosteRiso to projekt wydawniczy Oficyny Peryferie polegający na cyklicznym publikowaniu zestawu z grafikami tworzonymi na Riso przez starannie wybranych  artystów .

Celem projektu jest zachęcenie do tworzenia małej kolekcji druków artystycznych. Zestawy PosteRiso dostępne są w formie abonamentowej, w paczkach i pojedynczo, a każdy kolejny zestaw pojawia się mniej więcej co kwartał.

Pokrewne produkty

image 1

Interspecies Meeting (PosteRiso#14)

Miroslav Weissmüller

€17.70

image 1

Languid Woman (PosteRiso#14)

Miroslav Weissmüller

€17.70

image 1

PosteRiso – paczka#14 (Miroslav Weissmuller)

Miroslav Weissmüller

€35.70

OBIECUJEMY NIE SPAMOWAĆ. W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ WYPISAĆ SIĘ Z NEWSLETTERA.

KONTAKT@OFICYNAPERYFERIE.PL