Powrót do góry

Dive (PosteRiso#14)

17.70 EUR

Na stanie

Grafika riso autorstwa Vladimira Hadzicia

Tytuł: Dive

Autor: Vladimir Hadzić

Druk: Riso

Kolory: czarny, federal blue, teal, czerwony

Format: A3 (420/297mm)

Papier: Munken Pure 240g

Nakład: 100 egz.

Wydanie I 

Sygnowana na odwrocie 3 pieczęciami: „printed on Riso by Oficyna Peryferie”, numeracja X/100 z oznaczeniem „wydanie I" oraz stempel z informacją o autorstwie i tytule.

Mój drukarski komentarz:

Zawsze boję się druku takich grafik, jak ta Vladimira – wyrysowane wektorowo, czyste,  precyzyjne. Wydają się na pierwszy rzut oka nie przystawać do tej low-tech'owej charakterystyki riso, w której niedobicia, przesunięcia warstw i lekkie przybrudzenia są nieodzownym elementem procesu drukowania. Jednak muszę przyznać, że ten projekt naprawdę dobrze zagrał – wbrew pierwszym lękom i dzięki perfekcyjnemu wykonaniu projektu przez Vladimira udało się uzyskać naprawdę fajną jakość - połączenie digitalnego rysunku z analogową estetyką riso. Ponadto użyliśmy kolorów, których do tej pory nie eksplorowaliśmy zbyt wiele - Teal i Fed Blue. Cieszę się z tego jak dziecko, bo sprawdziły się super. Polecam, Michał Chojecki :)


Praca wydana w ramach projektu PosteRiso – regularnie co kilka miesiący zapraszam różnych artystów do stworzenia grafiki specjalnie dla Oficyny i pod kątem druku riso. Starannie wybieram rysowników, projektantów i ilustratorów, których praca mnie inspiruje oraz których twórczość chcę promować. Jako kurator projektu i drukarz wkładam mnóstwa serca w każdy print i zapraszam do wspólnego odkrywania i kolekcjonowania grafiki riso!

Grafiki dostępne są indywidualnie, w zestawach.

Pokrewne produkty

image 1

Interspecies Meeting (PosteRiso#14)

Miroslav Weissmüller

€17.70

image 1

Languid Woman (PosteRiso#14)

Miroslav Weissmüller

€17.70

image 1

PosteRiso – paczka#14 (Miroslav Weissmuller)

Miroslav Weissmüller

€35.70

OBIECUJEMY NIE SPAMOWAĆ. W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ WYPISAĆ SIĘ Z NEWSLETTERA.

KONTAKT@OFICYNAPERYFERIE.PL