Powrót do góry

Zestaw: KSIĄŻKA + WARSZTATY „Jak Zrobić Książkę?”

62.70 EUR

Na stanie

Zestaw składa się z książki Jak zrobić Książkę i bonu podarunkowego na Warsztaty Introligatorskie w dowolnym wybranym terminie

Zestaw „Jak zrobić książkę?” to dwa w jednym: 

– VOUCHER na dowolnie wybrane warsztaty introligatorskie organizowane przez Oficynę Peryferię (wartość 169 zł)
– Egzemplarz książki „Jak zrobić książkę?” (wartość 65zł)

Cena w zestawie: 209 zł (oszczędzasz 25zł!


Warsztaty Introligatorskie w Oficynie Peryferie to jednodniowy, intensywny (ok 10 godzin) kurs szycia i oprawy książek. W ciągu zajęć dowiesz się jak skonstruować, uszyć i oprawić książkę oraz samodzielnie wykonasz trzy notesy w różnych typach oprawy. Zajęcia przeznaczone są dla każdego, bez względu na doświadczenie czy zdolności.  

Uwaga: część warsztatów organizowanych jest przez naszych partnerów. Ze względów rozliczeń w pewnych wyjątkowych przypadkach ralizacja vouchera nie będzie możliwa. W celu umówienia wybranego terminu najlepiej kontaktować się z nami zgodnie z danymi zamieszczonymi na voucherze.

 

„Jak zrobić książkę” to pierwszy na rynku podręcznik samodzielnego wykonania własnej publikacji.Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o zrobieniu albumu, komiksu, tomiku poezji lub dziennika, to teraz już nie masz wymówki – to da się zrobić i dzięki tej książce dowiesz się krok po kroku jakie to proste!

 

Z czego składa się książka?
Skąd wzięła się jej forma?
Jak samodzielnie przygotować i wydrukować treści?
Wreszcie jak uszyć i oprawić blok książki?

 

Ta publikacja to miks teorii i praktyki. Prawdziwa pigułka wiedzy sprawdzonej w działaniu – wynik kilku lat prowadzenia warsztatów introligatorskich, które w całej Polsce ukończyło już ponad 1500 osób! Tajniki obliczania formatu, układania stron czy doboru papieru podane są w lekkiej i pełnej humoru formie.

 

Na koniec – ta książka to swoisty manifest wydawniczy Oficyny Peryferie: samodzielnie drukowana na powielaczu Riso, pełna tryskających kolorem ilustracji i pięknie oprawiona. Każda kopia numerowana i sygnowana. Po tej lekturze już nigdy nie spojrzysz na swoją półkę z książkami tak samo.

 

O autorze:

Michał Chojecki – artysta wizualny, twórca książek i projektów artystycznych, założyciel Oficyny Peryferie. W 2015 roku obronił doktorat, którego przedmiotem była autorska książka artystyczna. Kolekcjoner zinów, znaczków pocztowych i etykiet zapałczanych.

 

Layout: Natalia Łajszczak

Ilustracje: Natalia Łajszczak i Marta Tomiak

Ilość stron: 104

Nakład: 286 egzemplarzy

Druk: Riso, 3 kolory (niebieski, różowy, żółty)

Papier: Munken Pure Rough 90g (Papierowy Dizajn – dzięki za wsparcie!!!)


Pokrewne produkty

image 1

Jak przetrwać w lesie

€4.50

image 1

UCZUCIA POPULARNE

Agata Królak

€4.50

MZ005_RAFAŁKR_glut_1

FU GLUT

Rafał Kwiczor

€4.50

image 1

PosteRiso – set#7 (3x Roman Klonek)

Roman Klonek

€29.70

OBIECUJEMY NIE SPAMOWAĆ. W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ WYPISAĆ SIĘ Z NEWSLETTERA.

KONTAKT@OFICYNAPERYFERIE.PL