Powrót do góry

SĄSIADÓW ROZPOZNAJĘ PO PSACH

4.50 EUR

Na stanie

Drukowany na riso micro zine Marty Tomiak

Zin „Sąsiadów rozpoznaję po psach" to historia z życia wzięta. Młoda artystka, Marta, wprowadza się do mieszkania w bloku na warszawskiej Pradze. Wyobcowana w nowym mieście najlepiej czuje się w towarzystwie swojego czworonoga, a znajomości najłatwiej nawiązuje w czasie wyprowadzania psa na spacer. Czy zdobędzie nowych przyjaciół?

Autor: Marta Tomiak

Nakład: 200 numerowanych egzemplarzy

Format: 99/135 mm

Druk: Riso (czerwony/niebieski) 

Strony: 16

Oprawa: zeszytowa 

Wydanie pierwsze

Seria wydawnicza Micro Zine to uniwersalna formuła, w której na 16 stronach i w małym formacie A6 zaproszeni przez nas artyści realizują swoje dzikie zamiary artystyczne. 

Wspólnym elementem całej serii jest również okładka, układem graficznym nawiązująca do legendarnej serii wydawniczej Ossolineum – Biblioteki Narodowej.

UWAGA, TANIA DOSTAWA!

Z uwagi na nisko koszt zina, nie chcemy aby jego wysyłka podrażała zakupy o 50 czy 100%. Dlatego specjalnie dla te serii wprowadziliśmy możliwość taniej dostawy Pocztą Polską, listem priorytetowym, ale nierejestrowanym, w zwykłej kopercie. Opcję tę możesz wybrać przy finalizacji zamówienia. Pamiętaj jednak, że taka forma niesie ryzyko zagubienia przesyłki. No ale na przypale, albo wcale. Aha, w jednej kopercie zmieścimy 3 ziny :)

Pokrewne produkty

image 1

BHP (PosteRiso#5)

Karol Banach

€14.70

image 1

Dinosaurs Rest In Peace (PosteRiso#1)

Tymek Jezierski

€14.70

image 1

How to clean up (PosteRiso#6)

Marta Tomiak

€14.70

image 1

STĄPACZE NOWYCH PLANET

Karolina Lubaszko

€4.50

OBIECUJEMY NIE SPAMOWAĆ. W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ WYPISAĆ SIĘ Z NEWSLETTERA.

KONTAKT@OFICYNAPERYFERIE.PL